Перспективи працевлаштування випускників дошкільної освіти педагогічних коледжів

В Україні до 47 тис. дітей очікують на можливість відвідувати дошкільні навчальні заклади. Міністр освіти Лілія Гриневич повідомила, що в 2016-2017рр. створено 25 тис. нових місць у дитячих садках. В 2018 планується створити ще 34,9 тис. за рахунок відкриття 77 нових муніципальних дитячих садків і 15 приватних. В цьому році повинні реконструювати 110 вже існуючих дошкільних дитячих установ і ще 55 відбудовані, приміщення яких використовуються не за призначенням. Також планується створити 415 додаткових груп у садках. Таким чином, вже в 2018 році більше дітей зможуть відвідувати садочки. А до 2020 року Міносвіти планує створити ще 96 тис. 147 місць у дитсадках.

Education - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.