Регіональне методичне об’єднання викладачів природничих дисциплін

1-2 жовтня 2014р. на базі Комунального вищого навчального закладу «Новобузький педагогічний коледж» відбулося регіональне методичне об’єднання викладачів природничих дисциплін, вищих педагогічних навчальних закладів І рівня акредитації Південного регіону. У роботі взяли участь викладачі Кременчуцького педагогічного училища, Уманського гуманітарно-педагогічного коледжу, Бериславського, Запорізького, Олександрійського, Білгород-Дністровського педагогічних коледжів.

На семінарі було представлено досвід роботи викладачів природничих дисциплін коледжу. Учасники зібрання прослухали виступи викладачів Нечай В. М., Данилюк Л. О. на тему «Дидактична співпраця викладача та студента як необхідна умова розвитку креативності у підготовці сучасного вчителя початкової та дошкільної освіти».