Зустріч з Пінюгіною К.О.

10.11. 2017 р. на базі Комунального вищого навчального закладу «Новобузький педагогічний коледж» відбулася зустріч студентів ІІ-го  та  ІV–го  курсів з завідуючою навчально-методичної лабораторії практичної психологіі, соціальної роботи та інклюзивного навчання Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Пінюгіною К.О.

У ході спілкування обговорювалися питання формування психологічної готовності майбутнього педагога до партнерської взаємодії у контексті «Нової української школи».

К.О.Пінюгіна провела тестування серед студенів  з метою визначення рівнів емоційного інтелекту (ІІ курс) та стилів спілкування (ІV курс).

Проблема психологічного супроводу є досить актуальною для практичної підготовки студентів педагогічного коледжу. Викладачі психолого-педагогічних дисциплін, працюючи над зазначеною  проблемою, проводять тренінгові заняття з педагогічного спілкування,  сучасних форм виховної роботи, ранкових зустрічей, створення інтелектуальних карт, оформлення лепбуків.

Популярністю серед студентів користуються майстер-класи із проведення сучасних форм та методів навчання учнів початкових класів, створення освітнього середовища.