Англійська мова в ДНЗ

В І семестрі 2018-2019 н.р. студетни 24-а групи проходили пробну педагогічну практику з спеціалізації "Вчитель з правом навчання англійської мови в дошкільних закладах" на базі закладів дошкільної освіти №7 "Малятко" та №3 "Чебурашка" м.Новий Буг в умовах НУШ. Одним з базових принципів Нової української школи є уявлення про безперервність освіти. Держава визнає, що базовими етапами фізичного, психічного та соціального становлення особистості дитини є вік немовляти (до року), ранній вік (1-3) роки, передшкільний вік (3-6/7 років).Саме тому дошкільна освіта є обов'язковою первинною складовою частиною системи безперервної освіти в Україні. Студенти не лише показали знання та вміння і навички сформовані для професійної підготовки майбутніх фахівців у закладах дошкільної освіти в умовах НУШ, а й формування особистості майбутнього фахівця.Дошкільникам легше отримувати й застосовувати знання в ігровій формі.У процесі мовленнєвих ігор, діти експерементували, фантазували, винаходили, активно взаємодіяли з оточенням. Саме проведення руханок, карткових, настільних та рольових ігор, перегляд навчальних мультфільмів, застосування технологій критичного мислення та елементів рефлексії стимулювали у дітей використовувати англійську мову у різних ситуаціях.