Предметний тиждень математичних дисциплін 2018-2019 н.р.

05.11. 2018 року в рамках тижня математики була проведена інтелектуальна гра "Ерудит-квартет". Учасниками гри були студенти 13-а групи. Проводила захід викладач математичних дисциплін Орел Т.В.

7 листопада в рамках тижня математичних дисциплін був проведений позакласний захід "Математичний ринг". Захід був проведений викладачем математичних дисциплін Альніковою Н.М. зі здобувачами вищої освіти 4 курсу початкової освіти.

На закінчення тижня математики, 08.11.2018 року, викладач математичних дисциплін Павловська В.В. провела майстер-клас з методики навчання математики "Вивчаємо. Тренуємо. Застосовується". Для студентів 13-х груп, під назвою "Математична кухня", де проілюструвала роботу вчителя над виробленням наскрізних вмінь на уроках математики в початковій школі, згідно рекомендації НУШ.

Розширене засідання гуртка
«Розвиток математичних здібностей»
Тема : «Математика і гармонія»

Більшість людей вважає, що між математикою та мистецтвом немає нічого спільного. Але виявляється, що ці два, здавалося б, різні світи тісно пов’язані між собою.
Віднайти єдині формули прекрасного – таке завдання ставили перед собою гуртківці і приступили до роботи.
Результатом цих пошуків і стало засідання гуртка. Спочатку про математичний зміст гармонійного ряду та золотий переріз розповіла керівник гуртка Чернова Л.Л.
Далі слово беруть гуртківці. Про приклади використання золотого перерізу, симетрії, гвинтової симетрії в архітектурі розповіли гуртківці Вернигора Н., Гриценко А., Бабіжецька В., Тригуб Є. Прикладами використання золотого перерізу в живопису зацікавилась член гуртка Козловська Д. Вона розкрила таємниці «Таємної вечері» та портрету Мони Лізи Леонардо да Вінчі.
В. Васарелі, К. Ешер досліджували пластичні аспекти нескінченності та симетрії. Зрозуміти цих художників нам допомогла Коваленко А.
Література і математика – здавалося б, нічого спільного. Але ж ні. Як використовував математику Льюїс Керрол у творі «Аліса в країні чудес» досліджували студенти Шевченко О. та Довбиш А.
А далі поетична пауза: «У нас в гостях О.О.Блок». Марчін М. читає вірш «Незнайома». І ось в зал заходить незнайома. Проходить між рядами, сідає за один із столиків, задумливо дивиться у вікно, спокійно п’є чай.
Оплески, посмішки, перешіптування… Так приємно опинитись в далекому минулому.
Цікаві задачі для глядачів підготували Козловська Д., Коваленко А., Лацановський А. та Безпалий Д.
Дуже цікавою та змістовною була зустріч. Сподіваємось, ми переконали глядачів, що математика та мистецтво – це два могутніх знаряддя пізнання світу. Не протистояння, а поєднання мистецтва і науки вносить гармонію і красу в наше життя.

 

 

Education - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.