Засідання кадрової комісії.

18 червня 2019 року о 14:00 у викладацькій відбудеться засідання кадрової комісії.

Порядок денний

1. Про визначення осіб, що підлягають звільненню у зв’язку зі скороченням чисельності та штату працівників.

Голова кадрової комісії                    О.Скорина

Академічний концерт

29 травня відбувся підсумковий академічний концерт студентів 4 курсу КВНЗ «Новобузький педагогічний коледж» з додаткової спеціалізації "Керівник дитячого художнього колективу". Керівник С.В.Антонюкова, акомпоніатор В.А.Макатьор.

В програмі концерту звучали як українські народні пісні, так і авторські. Студенти продемонстрували високий професійний рівень, майстерність у виконанні хорових творів та подарували глядачам гарний настрій, позитивні емоції.

Всеукраїнська конференція з міжнародною участю

17 травня 2017 року в Хортицькій національній академії (м. Запоріжжя) відбулася Всеукраїнська конференція з міжнародною участю.

День вишиванки

День вишиванки – свято краси, національної гордості, впевненості в тому, що українці – народ неймовірно талановитий.

Студенти КВНЗ «Новобузький педагогічний коледж» взяли участь у відзначені Дня вишиванки в Новому Бузі.

Студентське наукове товариство

25 квітня  2019 року у КВНЗ «Новобузький педагогічний коледж» була проведена загальноколеджна конференція студентського наукового товариства з метою розвитку творчої особистості студентів, залучення їх до науково - дослідницької роботи, виявлення обдарованих особистостей.

Декада фізичної культури і спорту

На початку декади фізичної культури і спорту у КВНЗ «Новобузький педагогічний коледж» відбулися змагання з футболу серед студентів І-ІV курсів.

Місця розділились таким чином:

І місце – ІІІ курс

ІІ місце – збірна І-ІІ курсів

ІІІ місце – ІV курс

Команди нагороджені перехідним кубком та грамотами.

До уваги директорів ЗОШ та завідувачів ЗДО

До уваги директорів ЗОШ та завідувачів закладів дошкільної освіти Миколаївської області 15.05.2019р. у КВНЗ «Новобузький педагогічний коледж» відбудеться розподіл студентів щодо працевлаштування студентів на робочі місця за спеціальностями:

Початкова освіта:

• вчитель з початкової освіти та вчитель англійської мови в початкових класах;
  • вчитель з початкової освіти та вчитель інформатики в початкових класах;
  • вчитель з початкової освіти та керівник дитячих художніх колективів.

Дошкільна освіта:

Чемпіонат з футзалу

У Новобузькому районі відбувся чемпіонат з футзалу (сезон 2018-2019 роки). Команда Комунального вищого навчального закладу «Новобузький педагогічний коледж» зайняла І місце в другій групі та була нагороджена кубком і грамотою.

Свято Кобзаря

У ясний березневий день студенти та викладачі КВНЗ «Новобузький педагогічний коледж» вшанували пам’ять геніального Кобзаря. Звучали вірші у виконанні Анастасії Баранової, Валерії Ватаманеску, Миколи Савченка, Анни Фролкіної, Анастасії Верховської. Атмосферу свята підтримав виступ ансамблю КВНЗ «Новобузький педагогічний коледж» під керівництвом Бєктєєвої Т.Б. з композицією «У нашій Україні». Проникливу пісню «Шлях до Тараса» виконав Олексій Налапко, викладач музичних дисциплін.

Всеукраїнський конкурс-фестиваль «Весняний зорепад»

2 березня в місті Київ відбувся 31-й всеукраїнський конкурс-фестиваль «Весняний зорепад», який проходив за підтримки Міністерства культури України, Національної спілки композиторів України, Департаменту культури КМДА. Наш навчальний заклад представляла студентка 11-А групи Ковальчук Яна, керівник Антонюкова С.В. Студентка виконувала українську народну пісню «Летіла зозуля». Серед 67 учасників конкурсу з різних регіонів України Яна посіла ІІІ місце. Була нагороджена медаллю, дипломом та сертифікатом на поїздку в творчий табір «Разом» до м. Кітен в Болгарію.

Сторінки

Education - This is a contributing Drupal Theme