Дивосвіт студентської твочості

Під такою назвою був організований вернісаж творчих здобутків студентів КВНЗ "Новобузький педагогічний коледж".
На виставку свої перші проекти представили першокурсники: обереги, сувеніри, саморобні циферблати годинників, рамки для фото, топіарії, яскраві різні види аплікацій можуть доповнити дизайн інтер’єру будь-якої кімнати.
Студенти 14-х груп проявили фантазію, творчість, видумку у виготовленні виробів з природного матеріалу, фольги, макаронних виробів, круп.

05.11. 2018 року в рамках тижня математики була проведена інтелектуальна гра "Ерудит-квартет". Учасниками гри були студенти 13-а групи. Проводила захід викладач математичних дисциплін Орел Т.В.

Нова українська школа - старт реформи

7 листопада 2018 року проведена творча зустріч викладачів-методистів педагогічної практики коледжу та вчителів початкових класів Новобузької ЗОШ №7 Чепурко А.І. та Швець Л.А. у формі педагогічного мосту "Нова українська школа - старт реформи. Підготовка майбутнього фахівця для роботи в Новій українській школі у педагогічному коледжі". Педагоги обмінялися досвідом з проблемних питань:
1. Аналіз Типової програми для закладів загальної середньої освіти 1-2 класів О.Я. Савченко.

Рейтинг студентів 4 курсу шкільного відділення

Рейтинг студентів 4 курсу

ПІБ

Середній бал

Група

Кошельник Тетяна Євгенівна

5.0

14-Б

Педагогічна рада

30 серпня 2018 р. У Комунальному вищому навчальному закладі «Новобузький педагогічний коледж» відбулася  підсумково-інструктивна педагогічна рада на тему «Аналіз результатів діяльності педагогічного коледжу за 2017-2018 навчальний рік та основні завдання роботи на наступний навчальний рік із забезпечення якісної підготовки  майбутніх спеціалістів» (На основі Плану заходів Кабінету Міністрів України на 2017-2029 роки із запровадження Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа» та вищої освіти) за планом:

Оголошення!

До уваги студентів педколеджу!
Святкова лінійка,
присвячена Дню знань,
відбудеться
1 вересня 2018 року