Рейтинг студентів 4 курсу шкільного відділення

5.0

14-Б

Педагогічна рада

30 серпня 2018 р. У Комунальному вищому навчальному закладі «Новобузький педагогічний коледж» відбулася  підсумково-інструктивна педагогічна рада на тему «Аналіз результатів діяльності педагогічного коледжу за 2017-2018 навчальний рік та основні завдання роботи на наступний навчальний рік із забезпечення якісної підготовки  майбутніх спеціалістів» (На основі Плану заходів Кабінету Міністрів України на 2017-2029 роки із запровадження Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа» та вищої освіти) за планом:

Оголошення!

До уваги студентів педколеджу!
Святкова лінійка,
присвячена Дню знань,
відбудеться
1 вересня 2018 року
о 9.00 годині

Онлайн-курс для вчителів початкової школи

Студенти педагогічного коледжу успішно завершили "Онлайн-курс для вчителів початкової школи"

Програма для осіб, які бажають здобувати вищу освіту на основі повної загальної середньої освіти

Програма з математики

для осіб, які бажають здобувати вищу освіту

на основі повної загальної середньої освіти.

Алгебра і початки аналізу

Розділ Числа і вирази.

1. Дійсні числа (натуральні, цілі, раціональні та ірраціональні), порівняння чисел та дії з ними. Числові множини та співвідношення між ними.

Програма вступного випробування (співбесіда) на основі повної загальної середньої освіти

Програма

вступного випробування

з української мови і літератури (співбесіда)

на основі повної загальної середньої освіти

для спеціальностей:

012  « Дошкільна освіта»;

013 «Початкова освіта»

(денна та заочна  форма навчання)

Програма вступного випробування (співбесіда) на основі базової загальної середньої освіти

Програма

вступного випробування

з української мови (співбесіда)

на основі базової  загальної середньої освіти

для спеціальностей:

012  « Дошкільна освіта»;

013 «Початкова освіта»

Питання до співбесіди з української мови

Сторінки

Education - This is a contributing Drupal Theme