Урок мужності

15 січня 2015 року викладачем соціально-гуманітарних дисциплін Горб Т.Й. проведено урок мужності у Музеї педагогічного коледжу на тему: «Війна пройшла по їхніх долях», який присвячений 70-річчю Перемоги над фашистською Німеччиною в роки Другої світової війни та 75-річчю заснування закладу. Студентів ознайомили зі сторінкою історії Новобузького педколеджу, що пов’язана з подіями Великої вітчизняної війни, розповіли про викладачів та студентів коледжу, славних новобужан з педагогічною освітою, які брали участь у бойових діях цієї війни. Особливу увагу звернули на новобужанина, Героя України, людини з педагогічною освітою - Момотенка О.І., сторіччя з дня народження якого саме в день відзначає весь Новобузький район та Миколаївська область. Зміст уроку мужності пов’язали з сучасністю, з подіями, що відбуваються сьогодні на сході України.