Виховна година до річниці виведення військ з Афганістану

12 лютого 2015 року груповими керівниками 11-В Майбородою Н.В. та 11-Г Мушаровською С.Г. був проведений усний журнал "Солдати миру на чужій землі", який присвячений річниці виведенню радянських військ з Афганістану. Студентів ознайомили з поняттями воїн-інтернаціоналіст, воїни-афганці, афганська війна; навчили берегти славу наших земляків; розвивали мужність і чесність.
На виховний захід був запрошений випускник коледжу Пихтін М.П., генерал-майор міліції, кандидат юридичних наук, Заслужений юрист України, учасник бойових дій в Афганістані. Микола Порфирович поділився спогадами про події в Афганістані, мужність і героїзм радянських воїнів. Побажав студентам любити свою Батьківщину, бути справжніми патріотами своєї держави.