День відкритих дверей

31 березня 2018 року КВНЗ «Новобузький педагогічний коледж» гостинно відчинив двері для вступників 2018 року та студентів-випускників.

Вступники мали можливість ознайомитися з умовами вступу до коледжу.

Круль В.О., заступник директора з навчальної роботи, привітала вступників та побажала успішної здачі вступних випробувань.

З умовами прийому ознайомила присутніх Євглевська С.Є., відповідальний секретар приймальної комісії. Майбутні вступники мали можливість ознайомитися з затишними кабінетами, відвідати музей коледжу.

Випускників радо зустріла їх Альма-Матер, дирекція, викладачі, студенти. Вже стало доброю традицією випускників відзначати ювілейні дати закінчення закладу. Так випускники 1988 року випуску на свій 30-річний ювілей запросили свого групового керівника Долгокерову М.Д., дирекцію коледжу, раду студентського самоврядування. Дуже приємно, що круглий стіл з викладачами, студентами, який організувала випускниця Форносова О.В., пройшов в атмосфері вдячності, подяки, задоволення.

Дійство продовжилось у районному будинку культури, де викладачі та студенти коледжу презентували додаткові спеціалізації. Ведучі-викладачі Антонюкова С.В. та Дмитрієнко С.О., творчі колективи закладу привітно зустріли гостей.