Результати вступного випробовування з Української мови та літератури на базі ПЗСО (012 Дошкільна освіта) заочної форми навчання.

Наказ про зарахування на навчання студентів 2 курсу денної форми здобуття освіти

Розклад вступних випробувань до КЗФПО у 2021році , для здобуття освітньо-професійного ступеня фахового молодшого бакалавра "ДОШКІЛЬНА ОСВІТА"(заочна форма навчання).

Рейтинговий список вступників,які вступають на основі сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання та вступних іспитів.

Наказ про зарахування студентів на I- курс денної форми здобуття освіти за спеціальностями 012 Дошкільна освіта та 013 Початкова освіта від 30.07.2021 року.

Рейтингові списки Фаховий молодший бакалавр,Денна,012 Дошкільна освіта,013 Початкова освіта.

012 Дошкільна освіта, 013 Початкова освіта (9 клас) Результати вступних випробувань 2021р.

012 Дошкільна освіта (9 клас) Результати вступного випробовування з укркїнської мови

013 Початкова освіта (9 клас) результати вступного випробовування з української мови.

Рейтинг студентів шкільного та дошкільного відділення 2020-2021р. I-й симестр

Результати вступних іспитів "Заочна форма навчання"

Про зміну назви КВНЗ "Новобузький педагогічний коледж"

Згідно рішення Миколаївської обласної ради від 12.06.2020 р. №12 та відповідно до пункту 20 частини першої статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про освіту», статті 9 Закону України «Про фахову передвищу освіту» змінено тип та назву Комунального вищого навчального закладу «Новобузький педагогічний коледж» у такій редакції: «Комунальний заклад фахової передвищої освіти «Новобузький фаховий педагогічний коледж» Миколаївської обласної ради»

ВИСОКІ ЗАРПЛАТИ ДЛЯ ВЧИТЕЛІВ – ЦЕ РЕАЛЬНІСТЬ!!!

Новобузький фаховий педагогічний коледж, що готує фахових молодших бакалаврів для Нової української школи та дошкільних закладів освіти, гостинно відчиняє двері для вступників 2020 року.

Яскраві квіти та щирі посмішки працівників зустрінуть вас. Висококваліфіковані педагоги забезпечать належний рівень професійної освіти.

Студентів чекають сучасні кабінети, обладнані технічними засобами навчання, бібліотека, спортивний зал, їдальня, комфортабельний гуртожиток.

Державна атестація випускних груп 2020 р.

У КВНЗ «Новобузький педагогічний коледж» проходить державна атестація випускних груп з дотриманням санітарно-гігієнічних вимог.

Бесіда на тему: "День безпечного Інтернету".

13 Лютого 2020 року в КВНЗ "Новобузький педагогічний коледж" для студентів перших курсів була проведена профілактична бесіда на тему: "День безпечного Інтернету".

Бесіду провели:

• Олександр Сергійович Бузар - старший лейтенант поліції, інспектор ЮП Новобузького ВП.
  • Аліна Андріївна Шепель – психолог сектору кадрового забезпечення Новобузького ВП ГУНП в Миколаївській області.
  • Юрій Володимирович Макатьор – дільничний офіцер поліції Новобузького ВП.

Педагогічний часопис «Українське дошкілля» №8

11 лютого 2020 року у КВНЗ «Новобузький педагогічний коледж» проведено педагогічний часопис «Українське дошкілля» №8 за таким планом:

1.Педагогічна  спадщина:  погляд  сьогодення

Невтомна  сподвижниця  гуманістичного виховання

Валентина ДРОНДЕЛЬ,  викладач педагогіки

2. Інноваційні  технології в закладах дошкільної освіти

Квест-технологія: гра, пошук, дослідження

Тематична виховна година до Дня Соборності

З нагоди Дня Соборності України та виховання у громадян почуття патріотизму і гордості за свою державу у КВНЗ «Новобузький педагогічний коледж» було проведено тематичну виховну годину, в якій були задіяні студенти  13А, 13Б групи та групові керівники – Петровська А.М, Лобко Я.О.

Виховна година була покликана поглибити знання молоді про історію виникнення свята Соборності України та свободи, виховувати патріотичні почуття, повагу до державних свят та викликати інтерес до вивчення історії України.

Першість коледжу з волейболу серед дівчат

В КВНЗ "Новобузький педагогічний коледж" з 11.12.2019 р. по 18.12.2019 р. проходила першість коледжу з волейболу серед дівчат.

Переможцями стали:

Всеукраїнський тиждень права

В КВНЗ «Новобузький педагогічний коледж» з 9.12 по 13.12.2019 року пройшли заходи до Всеукраїнського тижня права, інтегрованого до тижня соціально-гуманітарних і природничих дисциплін. А саме:

Понеділок 09.12

1. Засідання інтелектуального клубу «Сократ».

«Правосвідомість як компонент духовного світу особистості».

Керівник: Пророк Л.В., студенти ІІІ і ІV курсів, дошк.

Вівторок 10.12

1.Тематична виставка

«Правосвідомість як компонент духовного світу особистості».

Керівник:  Пророк Л.В.

Екскурсія до центральної бібліотеки

В цьому році зі студентами першого курсу була проведена екскурсія до центральної бібліотеки в якій відбулася зустріч з письменником, нашим земляком, краєзнавцем, дослідником історії рідного краю Швецем Володимиром Володимировичем. Також був проведений патріотичний екскурс до Дня Захисника України «Нація Нескорених». На якій відбулася зустріч з учасником АТО Дирдою Олегом Павловичем. До Всеукраїнської акції  «16 днів проти  насилля» відбулася година спілкування з фахівцем соціальної роботи  Новобузького районого центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.

Чемпіонат України зі снайпенгу на Кубок ТСОУ.

Рагулін Артем, студент ІІ курсу, - учасник першого чемпіонату України зі снайпенгу на Кубок ТСОУ.

Районні змагання зі стрільби

Команда коледжу брала участь у районних змаганнях зі стрільби з пневматичної гвинтівки і посіла ІІ місце.

Тиждень психологічного комфорту

В КВНЗ "Новобузький педагогічний коледж" з 02.12 по 06.12.2019 року А.Скорина – практичний психолог, О.Джумига – соціальний педагог провели тиждень психологічного комфорту.

Відбулися такі заходи:

Сторінки