Регіональне методичне об’єднання викладачів психолого-педагогічних дисциплін

1 - 2 жовтня 2014р. на базі Комунального вищого навчального закладу «Новобузький педагогічний коледж» регіональне методичне об’єднання викладачів психолого-педагогічних дисциплін вищих педагогічних навчальних закладів І рівня акредитації Південного регіону. У роботі взяли участь викладачі Кременчуцького педагогічного училища, уманського гуманітарно – педагогічного коледжу, Бериславського, Запорізького, Олександрійського, Білгород – Дністровського педагогічних коледжів.

Викладачі коледжу познайомили учасників семінару з системою роботи предметно-циклової комісії психолого-педагогічних дисциплін в процесі підготовки майбутнього спеціаліста, представили вернісаж педагогічних ідей «Сучасний урок : традиції та інноваційні підходи».