День цивільного захисту

Відповідно до  планів підготовки та проведення  Дня цивільного захисту студенти та працівники коледжу  взяли участь у заходах: перегляду відеогазети «Знати, щоб вижити» ( Дії під час артобстрілу,  Небезпечні знахідки, Правила здійснення евакуації );   проведення підсумкових занять за темами з цивільного захисту - «Оповіщення населення про надзвичайну ситуацію», «Обережно газ», «Правила поведінки та дії населення в надзвичайних ситуаціях воєнного характеру», «Дії під час артилерійського обстрілу житлових масивів», «Що робити при надзвичайній ситуації воєнного характеру», «Порядок та правила евакуації за сигналами оповіщення цивільного захисту» та ін.; у виготовленні найпростіших засобів захисту органів дихання; виготовленні електронних газет з тематики цивільного захисту; проведенні військово-спортивної естафети, проведення практичної частини - навчальної евакуації з будівлі коледжу під час проведення навчання та ін.

До проведення всіх заходів були залучені всі викладачі, студенти та працівники коледжу.  За сигналом   «Увага всім! Можливий землетрус» студенти, викладачі та працівники коледжу швидко та організовано евакуювались. Навчальні тренування показали, що невоєнізовані формування знають і вміють виконувати свої функціональні обов’язки, але недостатньо оснащені засобами індивідуального захисту.