140-річний ювілей з дня народження Спиридона Феодосійовича Черкасенка

У комунальному вищому навчальному закладі «Новобузький педагогічний коледж» свято бережуть пам'ять про славного випускника – Спиридона Феодосійовича Черкасенка, 140-річний ювілей якого відзначаємо у грудні.

З його творчим спадком майбутні вчителі знайомляться не лише на  заняттях з української літератури , а й під час професійної підготовки. Не дивно, що ювілей педагога, автора шкільних підручників, поета і драматурга став однією з найяскравіших подій року.

Предметною комісією викладачів української філології на чолі з Харламовою О.С., було проведено різноманітні заходи: книжкові виставки та виставка малюнків студентів за творами письменника, флеш-моб «Як фенікс встане рідний край – країна вольних господарів», конкурс творчих робіт «Творчість С.Ф.Черкасенка очима сучасної молоді», підготовано випуск літературної газети «Постать у вирі історії». Створено презентації «Портрет С.Ф.Черкасенка як діяча 20-30рр ХХ ст.», «Педагог, поет, драматург Спиридон Черкасенко», проведено інформаційний дайджест серед студентів коледжу.

Хто не шанує пам'ять минулого, не заслуговує на майбутнє -  стверджують мудрі. Ми, сучасне покоління, твердо віримо, що усі борці за Україну, варті уваги та почестей.  Такими людьми, як Спиридон Феодосійович Черкасенко, ми пишаємося, щиро сподіваючись, що новобузька земля подарує Україні ще не одного генія.