Тиждень викладачів іноземної філології

В рамках декади іноземної філології , яка проходила з 26.11.18 - 05.12.18, студенти мали можливість поринути в чудовий світ англійської та американської літератури.

Під час відкритого заняття драматичного гуртка «Експромт», під керівництвом викладача іноземної філології Момотенко С.М., присутні потрапили до літературної кав’ярні . Студенти III-IV курсів декламували вірші відомих англійських та американських поетів.

05.12.18 відбувся виховний захід «Театральний каламбур», на якому студенти під керівництвом викладачів іноземної філології проявили свої артистичні вміння та мовні навички, презентуючи улюблені дитячі казки. Студенти 13А групи під керівництвом викладачів Бойко С.В. та Загляди А.А. презентували казки «Чарівник країни Оз», та казку «Вінні-пух »; студенти 12А групи з викладачами Івановою О.О. та Петровською А.М. презентували казки «Принц та жебрак» та «Пригоди Аліси у країні чудес»; студенти 14А групи разом з викладачем Євглевською С.Є. презентували казку «Фантастичний містер Фокс».

Наприкінці вечора відбулось нагородження переможців коледжної олімпіади з англійської мови