Літературна світлиця

10 жовтня у Новобузькому педагогічному коледжі відбулося справжнє свято поезії, на яке була запрошена ново бузька письменниця, депутат районної ради Ганна Котляр. Літературна світлиця зібрала людей, небайдужих до українського слова та долі своєї держави.

Захід проходив у рамках тижня патріотичного виховання, тому звучали твори сучасних авторів на найбільш актуальні теми: любов до Батьківщини, боротьба за долю українців, віра у щасливе майбутнє країни.

Студенти різних курсів презентували власні поезії, вкотре доводячи, що наша молодь по-справжньому талановита.

Родзинкою свята став виступ Ганни Котляр, яка читала твори, написані у різні періоди, ділилась своїми думками та залюбки відповідала на запитання.

Апофеозом заходу стало оголошення Круль В.О., заступника директора з навчальної роботи, яка повідомила про відкриття у коледжі І етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім.. Т.Г. Шевченка.