Свято Кобзаря

У ясний березневий день студенти та викладачі КВНЗ «Новобузький педагогічний коледж» вшанували пам’ять геніального Кобзаря. Звучали вірші у виконанні Анастасії Баранової, Валерії Ватаманеску, Миколи Савченка, Анни Фролкіної, Анастасії Верховської. Атмосферу свята підтримав виступ ансамблю КВНЗ «Новобузький педагогічний коледж» під керівництвом Бєктєєвої Т.Б. з композицією «У нашій Україні». Проникливу пісню «Шлях до Тараса» виконав Олексій Налапко, викладач музичних дисциплін. Ведучі заходу – студентка четвертого курсу Вікторія Полянська (14-А) та студент першого курсу Святослав Жуков (11-А). Літературну частину підготували викладачі української філології О.С.Харламова, І.Л.Параскун, Г.О.Скорина, С.Г.Мушаровська, О.А.Тімашова.